deforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bu haberini yeni buldum Evli kadının aşk tuzaklı işkencesi

3 posters

bu haberini yeni buldum Evli kadının aşk tuzaklı işkencesi Empty bu haberini yeni buldum Evli kadının aşk tuzaklı işkencesi

Mesaj  illidan Çarş. Tem. 30, 2008 5:00 am

Evli kadının aşk tuzaklı işkencesi

ANTALYA'da 5 yıldızlı bir otelde kat görevlisi olarak çalışan evli ve bir çocuk annesi 36 yaşındaki Mesure Urcu, aynı otelin servis müdürü 34 yaşındaki Hüseyin Kahyaoğlu'na aşk tuzağı kurdu.

Kahyaoğlu'nu evine davet eden kadın, kocasıyla birlikte çırılçıplak soyduğu adamı bir sandalyeye bağlayıp, çivili tahta, kerpeten ve çekiçle sabaha kadar işkence yaptı. Karı- kıca, kolunu kırdıkları Kahyaoğlu'nun 3 kredi kartından 1300
YTL çekip, cebindeki para, cep telefonu ve otomobilini gasp etti, boş bir senet imzalattıktan sonra kimseye söylememesini tembih ederek serbest bıraktı.

İddiaya göre olay şöyle gerçekleşti; Belek'teki 5 yıldızlı bir otelin servis müdürü olarak çalışan 34 yaşındaki Hüseyin Kahyaoğlu, aynı otelde kat görevlisi olarak çalışan Mesure Urcu ile arkadaşlık yapmaya başladı. Urcu, kocasının 16 yıldır cezaevinde olduğunu ve bir süre önce boşandıklarını söyledi. Aralarındaki arkadaşlık aşka dönüşen ikili, yaklaşık 5 ay birlikte olduktan sonra ayrıldı. Mesure Urcu, eski sevgilisine otelden aldığı paranın kendisine yetmediğini, başka bir yere taşınması gerektiğini söyleyerek yeni ev kiralaması için borç verip veremeyeceğini sordu. İddiaya göre Hüseyin Kahyaoğlu, genç kadına bir miktar para vererek ev tutmasında yardımcı oldu.

EVİNE DAVET ETTİ

36 yaşındaki Mesure Urcu, önceki akşam Hüseyin Kahyaoğlu'nu arayarak, yeni taşındığını söylediği Örnekköy semtinde bulunan evine davet etti. Urcu, Kahyaoğlu'na "Arkadaşlarla toplandık, senin de gelmeni istiyorum. Hem yeni evimi görmüş olursun" dedi. Saat 21.00 sıralarında eve giden Hüseyin Kahyaoğlu'nu, kapıda Mesure Urcu karşıladı. Urcu, servis müdürüne "Sen içeriye geç ben ışıkları açıp geliyorum" dedi. Bu sırada karanlık odaya giren adamın kafasına, içeride bekleyen, yaralama ve uyuşturucu suçlarından sabıkası bulunan kocası 46 yaşındaki Muharrem Urcu tabanca kabzasıyla vurdu. Kafasından yaralanan Kahyaoğlu'nun yanına gelen karı- koca, yerde yatan adamı çırılçıplak soydu, ardından bir sandalyenin üzerine bağladı.

KOLUNU KIRIP, YARALARINA KOLONYA DÖKTÜLER

Hüseyin Kahyaoğlu'nun sol kolunu da kıran karı- koca, saat 05.30'a kadar genç adama işkence yaptı. Muhasebe ve turizm işletmeciliği mezunu olan ve yüksek lisans eğitimi gören servis müdürünün vücudunu çivili tahta ile kesen, vücudunda kanayan yerlere kolonya döküp çekiç ve kerpetenle işkence yapan Urcu çifti, Kahyaoğlu'nun cebinde bulunan 3 kredi kartını da aldı. Kartların şifresini işkence yaparak öğrenen ikili, daha sonra diğer odada olduğu iddia edilen H.Ö. adlı akrabalarına verip kartlardan para çektirdi. 1300 YTL para çeken zanlılar, Hüseyin Kahyaoğlu'nun cep telefonu ve cüzdanında bulunan bir miktar parayı aldıktan sonra bir de boş senet imzalattırdı. "4 bin 200 euro karşılığında otomobilimi Muharrem Urcu'ya sattım" yazılı kağıt imzalattırılan Kahyaoğlu'nun otomobiline de el konuldu.

8.5 SAATLİK İŞKENCE

8.5 saat boyunca işkence gören adam, sabaha karşı üzerine kadın tişörtü giydirildikten sonra polise gitmemesi ve kimseye olayı anlatmaması için uyarıldı, ardından bir taksiyle evine gönderildi. Evine dönen adam ailesine durumu anlattıktan sonra polis merkezine gitti.

Buradan Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği'ne götürülen Hüseyin Kahyaoğlu, Mesure Urcu, kocası Muharrem Urcu ve akrabaları H.Ö. hakkında şikayette bulundu. Polis önce Kahyaoğlu'nun işkence gördüğü eve gitti. Burada kimseyi bulamayan polis, kadının çalıştığı otele giderek araştırma yaptı. Mesure Urcu'nun yeni bir otelde işe başladığı ve bu otelden de hasta olduğu gerekçesiyel rapor izinlisi olduğu belirlendi.

Polis, Hüseyin Kahyaoğlu'na ait 07 CCP 79 plakalı otomobili kullanıyor olabilecekleri ihtimali üzerine kentte uygulamalar yaptı. Yeşildere Mahallesi Aşık Veysel Caddesi üzerinde görülen 07 CCP 79 plakalı otomobil ve içerisinde bulunan Mesure Urcu, kocası Muharrem Urcu, H.Ö. ve 6 yaşındaki kızları, polis tarafından yakalandı. Gasp Büro Amirliği'ne getirilen zanlılar doktor kontrolünden sonra sorgulanmaya başlandı. Zanlılar, ifadelerinin ardından adliyeye sevk edilecek.
illidan
illidan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

Erkek
Takım : malatyaspor

bu haberini yeni buldum Evli kadının aşk tuzaklı işkencesi Empty Geri: bu haberini yeni buldum Evli kadının aşk tuzaklı işkencesi

Mesaj  gölge Çarş. Tem. 30, 2008 8:32 am

bu iki piskopat şansa mı denk gelmis de evlenmisler yoksa gasteye ilan mı vermişler evlenilcek bi piskopat aranıyor diye tartışılır ama
ve 6 yaşındaki kızları, polis tarafından yakalandı.

bu ifadenin tartısılcağı kadar diil tabiiki
gölge
gölge
Moderatör
Moderatör

Erkek

bu haberini yeni buldum Evli kadının aşk tuzaklı işkencesi Empty Geri: bu haberini yeni buldum Evli kadının aşk tuzaklı işkencesi

Mesaj  Darkcrowler Cuma Ağus. 01, 2008 10:10 am

emeğe saygıı
Darkcrowler
Darkcrowler
Üye
Üye

Erkek
Klan : RockMoD

- Similar topics